Poezi trishtimi

Poezi trishtimi

Nese sme do me. Eja dhe ma thuaj. Nje shpirt qe ka vuajtur. Prape do te vuaj. Do lendosh nje zemer. Qe brenda te mban. Do vrasesh nje shpirt. Qe per ty po qan..
Poezia Me Titull Poema E Mjerimit Nga Migjeni
Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla, mjerimi, kafshatë që të mbetë në fyt edhe të zë trishtimi kur shef ftyra të zbeta edhe sy t’jeshilta
Fatime Kulli
Gjetja e këtij derivati, ku kundërshtia si aspekt i metafizikës kërkon hapësirë dhe vend, gjen figuracionin e pasur të kursejë fjalët e të japë një Poezi ...
Poezi Te Nje Nxeneseje Nga Shkolla E Mesme "hasan Tahsini ...
DITURIA SKA KUFIJ Zeri i jetes ju ka folur Zeri i jetes ju ka zgjuar Mencurine tuaj ka perdorur Ne per te na mesuar. Jeni mbrekullia e jetes Sepse jepni...
Elife_luzha_poezi_2 - Fillimi
PARATHËNIE Duhet thënë që në fillim se libri ''Vdes me trëndafilin'' i poetes Elife Luzha është një libër i padjallëzuar. Është libër i tillë sepse ...
Ndue Ukaj | Literatur, Kulture, Publicistike
Qershor 21, 2009 NDUE UKAJ-LIBRI ME Poezi. Postuar te Uncategorized te 9:34 pm nga ndue77. Ndue Ukaj. UJËVARAT E METAFORAVE. Poezi. Redaktor: Petrit Palushi
Metafora - Slideshare
Metafora Document Transcript. M e t a f o r a / n r. 1 / n ë n t o r 2 0 1 0 1 ; Takimi letrar Esad MekuliHyrje ...
Ang - Dritero Agolli - Ang - Faqe Kryesore
Shkëlqimi dhe Rënia e Shokut Zylo (analizë) Ndonëse vetë shkrimtari D.Agolli është shprehur se "me ...
Poezite E Fundit
Jetojm ne nje vend ku secili behet rob i mendimeve te veta, jetojm bashke me misterin e vdekjes,presin pleqte me shkop. ne duar,vizitore nga bota tjeter,,,,ja erdhen ...
Dritero Agolli | Poezi Shqip
Lindi me: 1931 Lindi në: Devoll Kombësia: Shqiptar Profesioni: Shkrimtar Biografia: Dritëro Agolli lindi në Menkula
Poezi Dashurie - Welcome
Syte e tu te bukur cdo dite i shikoj, me bejne te te dua , te dashuroj, skam guxim te flas ndaj dhe po te shkruaj, me jep vec nje shprese, se per ty po vuaj..
Poezi Per Vendlindjen - Hapësira E Qiejve Shqiptarë ...
mendoj se eshte shume interesante te shohim se si e perceptojne vendlindjen poetet shqiptare martin mato
Vjersha Dhe Poezi | Shqip - Shqip | Ese,hartime,teste ...
Oct 26, 2012 · Ese,hartime,teste,programe,libra shqip fjalor, autoshkolla, letersi,gjuhe shqipe,letersi boterore,kuriozitete,fjale te urta,analiza letrare,vjersha per ...
Fatime Kulli: 24 Poezi Lirike
-"Ma lini portën çelë—" (poezi)-"Lakuriq mbi tastierë" (poezi)-"Masturboj me diellin" (poezi) - "Parlament në pyll" (fabula) - "Zemrën e dua pasqyrë" (poezi) ...
Vjersha | Shqip
Ese,hartime,teste,programe,libra shqip fjalor, autoshkolla, letersi,gjuhe shqipe,letersi boterore,kuriozitete,fjale te urta,analiza letrare,vjersha per femije,poezi ...
Këtu Mund Të Lexoni Disa Poezi Të Zgjedhura Www ...
Këtu mund të lexoni dhe dëgjoni disa Poezi të zgjedhura. Të gjitha këto Poezi janë të marra në libra të ndryshëm. Për të gjithë ata që ...
Poezi Dashurie Ndarje
Nese sme do me. Eja dhe ma thuaj. Nje shpirt qe ka vuajtur. Prape do te vuaj. Do lendosh nje zemer. Qe brenda te mban. Do vrasesh nje shpirt. Qe per ty po qan.
Poezi trishtimiPoezi trishtimiPoezi trishtimi

documentya is in compliance with 17 U.S.C. 512 and the Digital Millennium Copyright Act ("DMCA"). It is our policy to respond to any infringement notices and take appropriate actions under the Digital Millennium Copyright Act ("DMCA") and other applicable intellectual property laws.

If your copyrighted material has been posted on documentya or if links to your copyrighted material are returned through our search engine and you want this material removed, you must provide a written communication that details the information listed in the following section. Please be aware that you will be liable for damages (including costs and attorneys' fees) if you misrepresent information listed on our site that is infringing on your copyrights. We suggest that you first contact an attorney for legal assistance on this matter. The following elements must be included in your copyright infringement claim: * Provide evidence of the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed. * Provide sufficient contact information so that we may contact you. You must also include a valid email address. * You must identify in sufficient detail the copyrighted work claimed to have been infringed and including at least one search term under which the material appears in documentya' search results. * A statement that the complaining party has a good faith belief that use of the material in the manner complained of is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law. * A statement that the information in the notification is accurate, and under penalty of perjury, that the complaining party is authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed. * Must be signed by the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly being infringed.

Send the written infringement notice using our contact form.

Please allow 1-2 business days for an email response. Note that emailing your complaint to other parties such as our Internet Service Provider will not expedite your request and may result in a delayed response due the complaint not properly being filed.

Close
Privacy Policy
The privacy of our visitors to documentya is important to us. At documentya, we recognize that privacy of your personal information is important. Here is information on what types of personal information we receive and collect when you use and visit documentya, and how we safeguard your information. We never sell your personal information to third parties.

Log Files
As with most other websites, we collect and use the data contained in log files. The information in the log files include your IP (internet protocol) address, your ISP (internet service provider, such as AOL or Shaw Cable), the browser you used to visit our site (such as Internet Explorer or Firefox), the time you visited our site and which pages you visited throughout our site.

Cookies and Web Beacons
We do use cookies to store information, such as your personal preferences when you visit our site. This could include only showing you a popup once in your visit, or the ability to login to some of our features, such as forums. We also use third party advertisements on documentya to support our site. Some of these advertisers may use technology such as cookies and web beacons when they advertise on our site, which will also send these advertisers (such as Google through the Google AdSense program) information including your IP address, your ISP , the browser you used to visit our site, and in some cases, whether you have Flash installed. This is generally used for geotargeting purposes (showing New York real estate ads to someone in New York, for example) or showing certain ads based on specific sites visited (such as showing cooking ads to someone who frequents cooking sites).

You can chose to disable or selectively turn off our cookies or third-party cookies in your browser settings, or by managing preferences in programs such as Norton Internet Security. However, this can affect how you are able to interact with our site as well as other websites. This could include the inability to login to services or programs, such as logging into forums or accounts.
Close
Email:
Subject:

Close