Si te shkruajme

Si te shkruajme

jam mesuese e gjuhes dhe letersise.desha te di si mund t’ua shpjegojme sa me thjesht dhe kuptueshem nxenesve te shkollave ”si te shkruajme nje ese”,pasi .
16 Sht
Shkruan: Jusuf ZIMERI. Fanatizmi në opinionin tonë në të shumtën e rasteve ishte dhe akoma po ngelë Si një shprehje apo synonim zhvlerësues me të cilën ...
Peizazhe Të Fjalës
Disidenti i madh hungarez Bela Orbus, i njohur Si autor i tetralogjisë Edith, mund të hyjë në histori Si një nga ata pak autorë që veprën e vet postume, një ...
Portal Pune | Fletpune Ju Ndihmon Me Shpalljen E ...
Fletpune është portal pune online, informues dhe këshillues. Ju ndihmon juve dhe kompanive anasjelltas për të gjetur puntor.
Poezi Turke | Orientalizmi Shqiptar
AHMET HAMDI TANPËNAR (1901-1962) SHËTITJE. Si fantazma binjake ecëm e ecëm Nën dritën plot myshk të asaj dite pranvere; Natën, pastaj, nga një majë soditëm
Dua Një Emër Goce, Ju Lutem | Peshku Pa Ujë
PO pse o shqiptare te mire, i veni kalamojve, emra te huj, po ne kena emra te bukur shqip Si Bedrana, Ruzhdije, Caje, Fitnete, bile edhe Izaura, Xhoana, tani ka dale ...
Refleksione Islame
Fq. 136. Nikoara Beldeçeanu, Historia e Perandorisë osmane, nën drejtimin e Robert Mantranit. Bot. Dituria 2004. Ndonëse autorja, Si dhe autorë të tjerë, e vë ...
Si Gjithnjë I Juaji, Edi Rama | Gazeta Tema
Nga Edi Rama . Të dashur miq, I mirëkuptoj të gjithë ata që ndjejnë një shije balte në gojë teksa mesa duket, po mësoheshin me shijen e mjaltit të Rilindjes.
Albert Vataj | Dashnia, Ajo është Pikëmbështetja Që ...
Dashnia, ajo është pikëmbështetja që kërkoi Arkimedi për të lëvizur tokë, ajo që predikon sekush, Si mundësi e tana t'pamundunave (nga Albert Vataj)
Botanenes.com
Mirëserdhët tek BotaNenes.com. Ky është fillimi i një udhëtimi të papërshkrueshëm. Që të ju ndihmojmë gjatë këtij udhëtimi, ne ju ofrojmë informata ...
Sherohu.com - Cka Eshte Depresioni Dhe Si Ta Luftoni Ate
Ndjesi te keqia, pashprese apo qarje te shpeshta her pas here; Humbja interesimit apo kenaqesis ndaj gjerave qe ju kan pelqyer me pare (perfshire edhe seksin)
"te Dashta Te Dua Dhe Do Te Dua Toni"
U mundova te harroj por kjo nuk ishte aq lehte vloi zemra ime e mjere dhe gjaku im i nxehte u mundova te mos flas por hija jote me vinte pas nuk munda te harroj ...
Photoshop Ne Shqip - Komandat Baze Te Photoshop-it Ne Shqip
Ky eshte nje tutorial per tu njohur me panelin e veglave (Tools) te photoshop me nje pershkrim per cdo funksion te ketyre veglave.Ky tutorial eshte shume i mire per ...
Artikujt - Familjarët
Femijet mbipeshe nuk jane me nje gje e jashtzakonshme ne Shqiperi. Deshira e prinderve per te ushqyer femijet dhe niprat e tyre mire eshte kthyer ne nje fiksim ...
TË VdesËsh Duke Jetuar!
Shkruan: Sabir KRASNIQI TË VDESËSH DUKE JETUAR! Letër mikeshës Sime M. Që nga lindja, ne jemi në pritje të saj...
10 Universitetet Më Cilësorë Të Shqipërisë | Gazeta Tema
Si fillim, diplomen duhet ta kesh marre te korpusi . . . sepse vetem njeri nga korpusi mund te thoje qe germa “U” eshte per papra germes “E” ne alfabetin ...
Eseja Dhe Llojet E Esesë - Abc-shqip: Www.abcshqip.com
jam mesuese e gjuhes dhe letersise.desha te di Si mund t’ua shpjegojme sa me thjesht dhe kuptueshem nxenesve te shkollave ”si te shkruajme nje ese”,pasi ...
Si te shkruajmeSi te shkruajmeSi te shkruajme

Si te shkruajme documents. Documents about Si te shkruajme. Si te shkruajme information.
documentya is in compliance with 17 U.S.C. 512 and the Digital Millennium Copyright Act ("DMCA"). It is our policy to respond to any infringement notices and take appropriate actions under the Digital Millennium Copyright Act ("DMCA") and other applicable intellectual property laws.

If your copyrighted material has been posted on documentya or if links to your copyrighted material are returned through our search engine and you want this material removed, you must provide a written communication that details the information listed in the following section. Please be aware that you will be liable for damages (including costs and attorneys' fees) if you misrepresent information listed on our site that is infringing on your copyrights. We suggest that you first contact an attorney for legal assistance on this matter. The following elements must be included in your copyright infringement claim: * Provide evidence of the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed. * Provide sufficient contact information so that we may contact you. You must also include a valid email address. * You must identify in sufficient detail the copyrighted work claimed to have been infringed and including at least one search term under which the material appears in documentya' search results. * A statement that the complaining party has a good faith belief that use of the material in the manner complained of is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law. * A statement that the information in the notification is accurate, and under penalty of perjury, that the complaining party is authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed. * Must be signed by the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly being infringed.

Send the written infringement notice using our contact form.

Please allow 1-2 business days for an email response. Note that emailing your complaint to other parties such as our Internet Service Provider will not expedite your request and may result in a delayed response due the complaint not properly being filed.

Close
Privacy Policy
The privacy of our visitors to documentya is important to us. At documentya, we recognize that privacy of your personal information is important. Here is information on what types of personal information we receive and collect when you use and visit documentya, and how we safeguard your information. We never sell your personal information to third parties.

Log Files
As with most other websites, we collect and use the data contained in log files. The information in the log files include your IP (internet protocol) address, your ISP (internet service provider, such as AOL or Shaw Cable), the browser you used to visit our site (such as Internet Explorer or Firefox), the time you visited our site and which pages you visited throughout our site.

Cookies and Web Beacons
We do use cookies to store information, such as your personal preferences when you visit our site. This could include only showing you a popup once in your visit, or the ability to login to some of our features, such as forums. We also use third party advertisements on documentya to support our site. Some of these advertisers may use technology such as cookies and web beacons when they advertise on our site, which will also send these advertisers (such as Google through the Google AdSense program) information including your IP address, your ISP , the browser you used to visit our site, and in some cases, whether you have Flash installed. This is generally used for geotargeting purposes (showing New York real estate ads to someone in New York, for example) or showing certain ads based on specific sites visited (such as showing cooking ads to someone who frequents cooking sites).

You can chose to disable or selectively turn off our cookies or third-party cookies in your browser settings, or by managing preferences in programs such as Norton Internet Security. However, this can affect how you are able to interact with our site as well as other websites. This could include the inability to login to services or programs, such as logging into forums or accounts.
Close
Email:
Subject:

Close