Stop dhuna ne familje

Stop dhuna ne familje

Jam trokitja, e prekjes së vdekur, Ajri i qiellit të zbathur. Jam lule pa pleh Që çel në erë të kuqe, Kërcejtë i vadit hija, Venat e petaleve.
Refleksione Mbi Evropën Dhe Shqipërinë
Jun 29, 2013 · Për Elizabethën e II të Anglisë, Evropën, Amerikën dhe klikën 'Ndërkombëtarë' - Berisha - Topi - Rama çdo njeri, çdo grup shoqëror, çdo grup ...
Identifikohet Kamarieri I Rrahur Për Vdekje/ Policia ...
gjithashtu malok po motrat c futewn ktu e dim ne se sa t ndershem jeni ju maloket incis n familje vetem nga ju degjon s degjin ga tirona e poshte e krimi n familje ju ...
Grabitja E Floririt, Autorët Dyshohen “babagjyshat” E ...
Gjendet i vrarë shqiptari që grabiti argjendarinë e floririt në qendër të Dibrës. Miljan Elezi, i njohur me nofkën “Mendi”, u gjet i pajetë në një mjet ...
Refleksione Mbi Evropën Dhe Shqipërinë: November 2010
Nov 30, 2010 · Për Elizabethën e II të Anglisë, Evropën, Amerikën dhe klikën 'Ndërkombëtarë' - Berisha - Topi - Rama çdo njeri, çdo grup shoqëror, çdo grup ...
Fatime Kulli
KULLI OSE SHUMËDIMENSIONI I POEZISË (mbi vëllimin poetik në botim "Këpucët e Mjegullës" të Fatime Kullit) Nga Fatmir Terziu Poezia ka fuqi.
-| Diplomacia |-
Për pesë muaj me radhë kishim diskutim të brendshëm lidhur me pjesëmarrjen e Lëvizjes sonë në zgjedhje në të ardhmen. Nëpër të gjitha instancat dhe ...
-| Diplomacia |-
“Ja porositë që më la Enveri para se të vdiste” Besedoi: Alfred Peza. Ish-presidenti i fundit i regjimit komunist rrëfen jetën e tij . Ramiz Alia tregon si ...
Fatime Kulli: Poezi Shqip- Anglisht
Jam trokitja, e prekjes së vdekur, Ajri i qiellit të zbathur. Jam lule pa pleh Që çel në erë të kuqe, Kërcejtë i vadit hija, Venat e petaleve
Kronike | Gazeta Panorama Online
Jun 29, 2013 · Për Elizabethën e II të Anglisë, Evropën, Amerikën dhe klikën 'Ndërkombëtarë' - Berisha - Topi - Rama çdo njeri, çdo grup shoqëror, çdo grup ...
Refleksione Mbi Evropën Dhe Shqipërinë: November 2010
gjithashtu malok po motrat c futewn ktu e dim ne se sa t ndershem jeni ju maloket incis n familje vetem nga ju degjon s degjin ga tirona e poshte e krimi n familje ju ...
Refleksione Mbi Evropën Dhe Shqipërinë
Gjendet i vrarë shqiptari që grabiti argjendarinë e floririt në qendër të Dibrës. Miljan Elezi, i njohur me nofkën “Mendi”, u gjet i pajetë në një mjet ...
Grabitja E Floririt, Autorët Dyshohen “babagjyshat” E ...
Nov 30, 2010 · Për Elizabethën e II të Anglisë, Evropën, Amerikën dhe klikën 'Ndërkombëtarë' - Berisha - Topi - Rama çdo njeri, çdo grup shoqëror, çdo grup ...
Identifikohet Kamarieri I Rrahur Për Vdekje/ Policia ...
KULLI OSE SHUMËDIMENSIONI I POEZISË (mbi vëllimin poetik në botim "Këpucët e Mjegullës" të Fatime Kullit) Nga Fatmir Terziu Poezia ka fuqi.
Fatime Kulli: Poezi Shqip- Anglisht
Për pesë muaj me radhë kishim diskutim të brendshëm lidhur me pjesëmarrjen e Lëvizjes sonë në zgjedhje në të ardhmen. Nëpër të gjitha instancat dhe ...
-| Diplomacia |-
“Ja porositë që më la Enveri para se të vdiste” Besedoi: Alfred Peza. Ish-presidenti i fundit i regjimit komunist rrëfen jetën e tij . Ramiz Alia tregon si ...
Fatime Kulli
Jam trokitja, e prekjes së vdekur, Ajri i qiellit të zbathur. Jam lule pa pleh Që çel në erë të kuqe, Kërcejtë i vadit hija, Venat e petaleve
Stop dhuna ne familjeStop dhuna ne familjeStop dhuna ne familje

Stop dhuna ne familje documents. Documents about Stop dhuna ne familje. Stop dhuna ne familje information.
documentya is in compliance with 17 U.S.C. 512 and the Digital Millennium Copyright Act ("DMCA"). It is our policy to respond to any infringement notices and take appropriate actions under the Digital Millennium Copyright Act ("DMCA") and other applicable intellectual property laws.

If your copyrighted material has been posted on documentya or if links to your copyrighted material are returned through our search engine and you want this material removed, you must provide a written communication that details the information listed in the following section. Please be aware that you will be liable for damages (including costs and attorneys' fees) if you misrepresent information listed on our site that is infringing on your copyrights. We suggest that you first contact an attorney for legal assistance on this matter. The following elements must be included in your copyright infringement claim: * Provide evidence of the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed. * Provide sufficient contact information so that we may contact you. You must also include a valid email address. * You must identify in sufficient detail the copyrighted work claimed to have been infringed and including at least one search term under which the material appears in documentya' search results. * A statement that the complaining party has a good faith belief that use of the material in the manner complained of is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law. * A statement that the information in the notification is accurate, and under penalty of perjury, that the complaining party is authorized to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly infringed. * Must be signed by the authorized person to act on behalf of the owner of an exclusive right that is allegedly being infringed.

Send the written infringement notice using our contact form.

Please allow 1-2 business days for an email response. Note that emailing your complaint to other parties such as our Internet Service Provider will not expedite your request and may result in a delayed response due the complaint not properly being filed.

Close
Privacy Policy
The privacy of our visitors to documentya is important to us. At documentya, we recognize that privacy of your personal information is important. Here is information on what types of personal information we receive and collect when you use and visit documentya, and how we safeguard your information. We never sell your personal information to third parties.

Log Files
As with most other websites, we collect and use the data contained in log files. The information in the log files include your IP (internet protocol) address, your ISP (internet service provider, such as AOL or Shaw Cable), the browser you used to visit our site (such as Internet Explorer or Firefox), the time you visited our site and which pages you visited throughout our site.

Cookies and Web Beacons
We do use cookies to store information, such as your personal preferences when you visit our site. This could include only showing you a popup once in your visit, or the ability to login to some of our features, such as forums. We also use third party advertisements on documentya to support our site. Some of these advertisers may use technology such as cookies and web beacons when they advertise on our site, which will also send these advertisers (such as Google through the Google AdSense program) information including your IP address, your ISP , the browser you used to visit our site, and in some cases, whether you have Flash installed. This is generally used for geotargeting purposes (showing New York real estate ads to someone in New York, for example) or showing certain ads based on specific sites visited (such as showing cooking ads to someone who frequents cooking sites).

You can chose to disable or selectively turn off our cookies or third-party cookies in your browser settings, or by managing preferences in programs such as Norton Internet Security. However, this can affect how you are able to interact with our site as well as other websites. This could include the inability to login to services or programs, such as logging into forums or accounts.
Close
Email:
Subject:

Close